Uživatel nepřihlášen
plkani z druhe strany barikady
RSS kanál blogu
Píše: Berca76 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
plkani z druhe strany barikady

Destiny - brblání postaršího pána

Pondělí 28.7.2014 23:44 - Autor: Berca76
To se mi líbí

Stejně jako tisíce dalších hráčů jsem na tuto hru byl upřímně zvědav. Screenshoty vypadaly fantasticky, hýkající nadšení hráči mé zvědavosti taky přidali.

Díky Mikymu (danke) jsem se dostal do bety na PS4 a par hodin tomu dal. Mé pocity jsou ovšem značně rozporuplné. Na jedné straně fakt pěkná grafika, fantasticky navržené a udělané exteriéry. Na straně druhé naprostá nuda. AI je úplně tupá, když už vystřelí, tak skoro ani nejde neuhnout, jak pomalu jejich kulky... letí. Hrál jsem sice jen pár hodin, ale celou dobu to bylo jen o "jdi někam, po cestě vykydli vše co se hýbe, zabij do hlavy minibosse, který ma dokonce nějaký štít nebo silové pole, nebo co..." a to je vše. Vrať se na základnu, okousej si nehty nudou pri loadingu a prodej a nakup co potřebuješ.

Opravdu někomu stačí na hraní tohle?? Ve své stařecké naivitě jsem byl přesvědčen o tom, že hra bude zajímavá i svou hratelností a ne jen PR a jakkoliv fantastickým vzhledem. Tady se musím přiznat, exteriéry sklidily můj mumlavý obdiv. Fakt paráda.

Na recenze nejspíš čekat ani nebudu, stejně se to bude z pro mě nepochopitelných důvodů hemžit desítkama, a počkám si na nějaký leťs play.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Destiny - brblání postaršího pána
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

O autorovi blogu

Berca76
Berca76
Muž, 41 let, Brno
2D/3D grafik s 16 lety zkusenosti s tvorbou her, prevazne AAA titulu (Mafia, Hidden&Dangerous 2, NFS Shift1+2, Project Cars a dalsi.
Založit herní BLOG